Львів'янин переміг на відкритому кубку Польщі з фехтування

Українець Клод Юнес зійшов на найвищу сходинку п’єдесталу Відкритого Кубку Польщі з фехтування на рапірах, який проходив цього вікенду у Познані.
фото - Національна федерація фехтування України

Про це інформує Управління спорту Львова.

Юнес виграв спочатку усі шість боїв у своїй групі, а згодом, отримавши п’ятий номер при посіві, продовжив свою переможну ходу в олімпійці, на вирішальній стадії якої спочатку взяв гору над Міхалом Щесом з Гданська (15:13), а далі у фіналі над багаторазовим медалістом чемпіонату Європи серед кадетів, юніорів та U-23 ще одним господарем доріжки Анджеєм Жондковскі (15:11).

Варто зазначити, що за крок від п’єдесталу, посівши шосте місце, зупинився Максим Гаравський, який у чвертьфіналі одним уколом поступився Матеушу Козаку (14:15).  Юрій Джус завершив змагання на 18-му місці, Богдан Пнівчук – на 23-му, Даниїл Гойда – на 40-му. Загалом у турнірі взяло участь 97 спортсменів.