Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

"Мале Карпатське коло" включили в програму "Велике будівництво"

Масштабний проєкт “Мале карпатське коло” включили у Президентську програму “Велике Будіництво” на 2021 рік. Її презентували сьогодні під час Всеукраїнському форуму "Україна 30. Інфраструктура". Про це повідомили 22 лютого Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.

Участь у ньому взяв Президент України Володимир Зеленський. Реалізацію проєкту ʺМале Карпатське колоʺ Львівська ОДА спільно із Службою автомобільних доріг розпочала ще торік. Зокрема, за 200 млн грн, коштів державного дорожнього фонду, почали ремонтувати окремі ділянки автодоріг Славське-Хащованя, Славське-Вигода та Бориня-Боберка. Окрім того, запустили процес виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво нових доріг та реконструкцію інших.

ʺЗавдяки успішній реалізації “Малого карпатського кола” ми отримаємо понад 20 кілометрів нових доріг європейського рівня та 170 кілометрів тих, які не ремонтувалися десятиліттями. З велодоріжками, сучасним освітленням, необхідною інфраструктурою та капітально відремонтованими мостами. Щобільше, завдяки цьому проєкту ми з’єднаємо найкоротшими шляхами найголовніші туристичні центри Карпат – Славське, Рожанку, Сколе та Плай на Львівщині, Пилипець, Ізки, Синевир та Міжгір’я на Закарпатті, а з Івано-Франківського боку – Вигоду, Вишків і Буковель. Цей проєкт може стати туристичним діамантом для Львівщини, збільшить потік туристів та привабить інвесторівʺ, - зазначив голова Львівської ОДА Маким Козицький.

На цей рік для продовження ремонтних робіт на автошляхах місцевого значення необхідно майже 700 мільйонів гривень, державного – 1,2 млрд гривень. Фінансовий ресурс з держбюджету дозволить виконати повний комплекс робіт на дорозі ʺБориня – Боберкаʺ та на дорозі ʺСлавське – Хащованяʺ до межі Львівської області.

“Те, що дороги ʺМалого Карпатського колаʺ увійшли в перелік об’єктів ʺВеликого будівництваʺ означає, що ми точно зможемо реалізувати задумане в найближчі 2-3 роки. Ми бачили, якими темпами зводили, ремонтували різні інфраструктурні та соціальні об’єкти в межах Програми Президента минулого року, як чітко фінансувалися всі роботи. Щодо доріг, то 278 км автошляхів державного значення відремонтували в межах цієї ініціативи. Це і ʺЛьвів – Пустомити – Меденичіʺ, ʺСхідниця – Пісочнаʺ, і ділянки великого транзитного кільця ʺМиколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібркаʺ, і багато інших. А також понад 100 кілометрів доріг місцевого значення, як-от ʺСхідниця – Верхнє Синьовиднеʺ. Дуже приємно, що з боку центральної вади є велике розуміння того, наскільки важливими є ці проєкти для розвитку нашого регіону та всієї країниʺ, - наголосив Максим Козицький.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ