Слухай онлайн
Cуспільство

Маленьких львів'ян нагородили за участь у конкурсі

1/3
Маленьких львів'ян нагородили за участь у конкурсі на кращу Великодню композицію #Львів_Великдень_онлайн. На жаль, ситуація з карантинними обмеженнями внесла корективи у життя мешканців міста, тому дітей не змогли вчасно потішити приємними подарунками та подяками. Однак це сталось сьогодні, 29 вересня, повідомляють у пресслужбі ЛМР.

У конкурсі було визначено 10 переможців, які набрали найбільше позитивних коментарів під опублікованими роботами та 12 — за різними номінаціями. Загальна кількість малечі, що взяли участь у конкурсі, становила 138 дітей. Через велику активність, бажання творити мистецтво навіть вдома з підручних матеріалів та чудові роботи, над якими з трепетом працювали діти, Львівською міською радою було прийнято рішення нагородити заохочувальними подарунками всіх учасників.

Зважаючи, що карантин досі триває, а діти з нетерпінням чекають на свої призи, відділом промоції міста із врахуванням карантинних обмежень та великою кількістю конкурсантів було організовано роботу так, щоб нагородження провести протягом трьох днів, розділивши дітей на групи. Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий подякував всім переможцям та частині учасників за їх активність, бажання зберігати сімейні традиції, розвивати мистецтво та пообіцяв і надалі підтримувати їх запал у піднесенні культури міста.

Опісля директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко нагородив подяками та подарунками всіх присутніх і запевнив, що на активних дітей завжди чекає можливість пройти стажування у Львівській міській раді, відвідати екскурсію у різні департаменти та управління мерії та в подальшому брати участь у різноманітних конкурсах. Бо Львів — це місто дружнє до дітей, а Львівська міська рада завжди сприяє розвитку маленьких львів'ян, їх бажанню вдосконалювати свої вміння.

Нагородження решти учасників відбуватимуться 30 вересня та 1 жовтня.

Список переможців конкурсу на кращу Великодню композицію #Львів_Великдень_онлайн:

Переможці, роботи яких набрали найбільше позитивних коментарів під опублікованими роботами:

  • Булан Анна
  • Учні 1-А класу СЗШ22 ім. В. Стефаника
  • Мірошник Максим
  • Жеребецький Максим
  • Псьота Світлана — 4 роботи
  • Гайзлер Ярослав
  • Півень Олена
  • Гуменюк Аліна
  • Чернихівський Максим
  • Губчук Марта

Переможці у номінаціях

— «Великдень у малюнку»:

Сейтумерова Вероніка,

Савран Іванна

— «Регіональна особливість»

Мітюкова Валя

— «Оригінальна Великодня композиція»

Тістечок Соломія,

Ногаль Лук’ян

— «Чудесна писанка»

Гнилякевич Яна,

Подоба Вікторія

— «Краща писанка з підручних матеріалів»

Демчук Марта

— «Неординарність»

Прийма Микита

Прийма Мирон

Іванчук Софія

— «Головна господинька Великодня»

Патер Ангеліна,

Самохвалова Поліна

Більше фото на сторінці ЛМР.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ