Слухай онлайн
Культура

Маленьких львів’ян запрошують на "Пригоди Моцарта" в рамках Свята музики у Львові

Фестиваль LvivMozArt запрошує дітей та батьків на захід "Пригоди Моцарта на Святі музики у Львові" у рамках щорічного Свята музики у Львові. Подія відбудеться 21 червня о 17.00 год на площі Маланюка.

На Тракті Глинянському та в Шевченківському гаю відбудуться концерти

У програмі заходу:

  • інтерактив від Моцарта та його сестри Наннерль з іграми та забавами;

  • чарівне фортепіано, на якому треба віднайти загублені звуки, а потім розмалювати;

  • конкурси і подарунки від фестивалю LvivMozArt та ініціативи Lviv MozArt Kids;

  • міні-концерт діток-віртуозів: Мирослава Мельник (фортепіано, Київ, 6 років), Федір Кравченко (фортепіано, Київ, 12 років), Шевчун Злата (фортепіано, Львів, 9 років), Орлянська Єва (фортепіано, Львів, 10 років), Матфей Денькович (вокал, Львів, 12 років).

Співорганізаторкою та учасницею свята є відома українська диригентка Наталя Стець (Kyiv Symphony Orchestra).

Вхід на свято вільний. Організатори просять попередньо реєструвати дітей за посиланням.

Довідка

LvivMozArt – міжнародний фестиваль класичної музики, що проводиться у м. Львів щорічно з 2017 року, заснований відомою українською диригенткою Оксаною Линів та натхненний постаттю видатного композитора, диригента і музиканта Франца Ксавера Моцарта (сина Вольфганга Амадея Моцарта), який протягом майже 30 років свого життя мешкав і творив у Львові. Цього року 5-ий ювілейний LvivMozArt проходитиме з 26 до 29 серпня.

Програма для дітей LvivMozArt Kids з’явилася 2017-го року у рамках першого фестивалю LvivMozArt як один із соціальних напрямків діяльності фестивалю, місією якого є знайомство дітей з класичною музикою та популяризація класики серед юної аудиторії. У 2021-му LvivMozArt Kids трансформується у цілорічну ініціативу з регулярними подіями та онлайн-активностями для дітей.

Свято музики у Львові – це ініціатива, яка вже 9 років долучає Львів до міжнародного свята Fete de la musique, що традиційно відзначається 21 червня. У цей день 5 континентів, 120 країн і майже тисячу міст у всьому світі об’єднуються довкола Свята музики. Цього року до Свята музики у Львові долучаться понад 160 музикантів із різних куточків світу. Виступи відбудуться у 35 локаціях міста.   

Наталія Стець – диригентка, володарка гран-прі Всеукраїнської музичної олімпіади "Голос країни" та призу симпатій на міжнародному конкурсі Malta International conductor competition, співорганізаторка ініціативи LvivMozArt Kids. У 2017 році була асистентом головної диригенки Оксани Линів на постановці опери П. І. Чайковського "Євгеній Онєгін" в оперному театрі м. Ґрац (Австрія). З 2019 року Наталія є диригенткою у Kyiv Symphony Orchestra. Також у її доробку виступи на сценах таких міжнародних фестивалів як LvivMozArt, Kharkiv Music Fest та Bouquet Kyiv Stage.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ