Слухай онлайн
Політика

Маркіян Мальський відмовився очолити Львівську ОДА

Почесний консул Австрії у Львові Маркіян Мальський відмовився очолити Львівську облдержадміністрацію. Про це він повідомив у коментарі Гал-інфо.

"Мені було приємно отримати таку пропозицію, адже, насамперед, це певне визнання моїх старань у професійній та громадській сфері. Проте станом на зараз я маю інші плани і не можу залишити обов’язки Почесного консула Австрії у Львові та керівника Західноукраїнського офісу Arzinger, адже ще не досягнуто всіх завдань, які я перед собою поставив. Працюю зараз над завершенням розпочатих різноманітних великих українсько-австрійських проектів, а також над докторською дисертацією, а ця відповідальна посада не дозволила б мені зосередитись на їх реалізації", – сказав Маркіян Мальський.

Маркіян Мальський ймовірний претендент на посаду голови ЛОДА

Нагадаємо, нещодавно серед ймовірних претендентів на посаду голови Львівської ОДА фігурував екс-начальник департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості ЛОДА, теперішній директор ДТЕК Бурштиська ТЕС Денис Шмигаль. Ймовірно кандидатуру Шмигаля забракували через побоювання у звинуваченнях у зв’язках з Рінатом Ахметовим

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ