Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Маск передумав викуповувати акції Tesla

Глава компанії Tesla Ілон Маск змінив своє рішення щодо викупу акціїй компанії. Про це йдеться в офіційному блозі компанії.

"Наші інвестори дуже важливі для мене. Багато хто з них з нами з тих часів, коли ми стали публічними в 2010 році, коли ми ще не виробляли автомобілі і мали лише бачення того, ким ми хочемо бути. Вчора я зустрівся з радою директорів Tesla і поінформував їх про те, що вважаю, що найкращий шлях для Tesla - це залишатися публічною компанією. Рада висловила свою згоду", - написав Маск.

Маск повідомив, що перетворення Tesla в приватну компанію було б "більш витратним за часом і збиваючим з пантелику", ніж він думав спочатку. За словами Маска, його думка з приводу наявності достатнього фінансування для повного викупу акцій в ході вивчення ситуації також змінилася.

Нагадаємо, 7 серпня засновник Tesla опублікував кілька повідомлень про можливе виведення компанії з біржі в своєму мікроблозі в Twitter.

Комісія з цінних паперів і бірж США перевіряє повідомлення Маска про можливевиведення компанії з біржі при ціні в 420 доларів за акцію.

Група акціонерів американської компанії-виробника електромобілів Teslaподалапозов проти засновника компанії Ілона Маска.

Економічна правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ