Слухай онлайн
Політика

Мене не цікавить приватна думка Тараса Чорновола – Петро Олійник

«Тарас Чорновіл висловив свою приватну думку, яка мене особисто не цікавить», – повідомив «Гал-info» голова Львівської обласної державної адміністрації Петро Олійник.
 За його словами, «якщо слухати позицію усіх народних обранців, то на це фізично не вистачить часу, тому я не стежу за словами, зокрема, Тараса Чорновола».
«Мене цікавлять лише офіційні рішення Кабінету Міністрів України, проте, як відомо, жодного рішення про моє звільнення немає. Окремі люди, можливо, і не задоволені моєю роботою, проте не слід говорити про весь Кабінет Міністрів, адже для цього немає підстав. Відповідно, коментувати це немає потреби. Я не слухаю позиції усіх народних депутатів, а підкоряюсь існуючим рішенням, тому про моє звільнення не можу нічого сказати. Тарас Чорновіл висловив свою приватну думку. Про подальшу політичну кар’єру говорити зарано, оскільки наразі не йдеться і моє звільнення», – сказав Петро Олійник.
Нагадаємо, сьогодні у коментарі «Гал-info» Тарас Чорновіл зазначив, що в уряді є багато незадоволених роботою голови Львівської ОДА, та все ж ініціювати його звільнення, щоб не посилювати конфлікту із Секретаріатом Президента, наразі ніхто не буде.
Водночас політолог Костянтин Бондаренко прогнозує можливе призначення Петра Олійника керівником Міністерства ЖКГ, яке збирається створити Кабінет Міністрів України.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ