Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Мер Львова запропонував Верховній Раді підтримати військовослужбовців-контрактників

Львів пропонує Верховній Раді на рівні країни прийняти рішення про фінансову підтримку військовослужбовців-контрактників. Про це сьогодні на сесії міської ради Львова повідомив мер Андрій Садовий.

Він акцентував, що у Львові вже більше 3-х років діє програма підтримки учасників АТО / ООС та їх сімей з бюджету міста, однак, жодної такої програми не прийнято на рівні держави.  Про це пише прес-служба ЛМР.

"Я звісно, буду продовжувати всі ці цікаві ідеї, які лунають в сесійній залі та від громадськості, щоб ми допомагали. Але дуже важливо, щоб держава в повній мірі виконувала свої функції.

Я розумію, що міська рада є особливою в Україні, але я би дуже хотів, щоб держава виконувала свої повноваження, і у нас всі бійці були захищені. Бо до сьогоднішнього дня в нас є активний волонтерський рух, і в нас до сьогодні збирають по різних містах і навіть по церквах кошти, щоб ремонтувати обладнання, на паливо для Збройних Сил, і водночас — ми бачимо сотні зловживань в оборонній сфері країни.

Нам треба вимагати, щоб був наведений елементарний порядок. Бо не думаю, що хтось з депутатів Верховної Ради виступить проти збільшення коштів у державному бюджеті для належних виплат для тих, хто хоче служити у Збройних силах по контракту, і той, хто вже відслужив.

Ми повинні об’єднати зусилля всіх, і змусимо державу виконувати свою функцію, а ми своє плече підставимо завжди. Бо третій рік ми виплачуємо кошти, волаємо до Верховної Ради передбачити кошти — бо не можна вирізняти учасника бойових дій зі Львова, і з Миколаєва чи з Херсона, чи з Одеси — всі мають мати однакову підтримку. Бо ми робимо багато, а держава не виконує свою функцію", — наголосив Андрій Садовий, міський голова Львова

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ