Слухай онлайн
Cуспільство

Microsoft промовчала про хакерську атаку 4 роки тому

Складна група хакерів проникла у таємну базу даних Microsoft, яку компанія використовувала для збору інформації про помилки у своїх продуктах, - Дзеркало тижня.

Про це на умовах анонімності розповіли п'ять колишніх співробітників компанії.

Вони кажуть, що тоді, у 2013 році, компанія не повідомила про масштаби атаки громадськості чи клієнтам. В Microsoft відмовилися говорити про цей іцидент.

База даних містила описи критичних і неполагоджених уразливостей в популярному програмному забезпеченні, яке розробляє американська компанія, зокрема у операційній системі Windows. Шпигуни і хакери по всьому світі мріють отримати таку інформацію, тому що вона показує їм, як створити інструменти для електронного проникнення.

Колишні співробітники сказали, що Microsoft виправила прогалини за лічені місяці після кібератаки. Однак, хакери все одно могли використати інформацію з бази даних для атак на урядові і корпоративні системи в ті часи.

"Погані хлопці з доступом до такої інформації отримали буквально "ключ до шафи зі скелетами" для сотень мільйонів комп'ютерів по всьому світу", - сказав Ерік Розенбах, який був помічником міністра оборони США з кібербезпеки у ті часи.

Дзеркало тижня

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...