Слухай онлайн
Економіка

Мінекономрозвитку оголосило тендер на розробку Національного експортного веб-порталу

Мінекономрозвитку оголосило тендер на розробку Національного експортного веб-порталу. Про це Гало-інфо повідомили в прес-службі Мінекономрозвитку.

Мінекономрозвитку спільно з Офісом з просування експорту запрошують компанії, що спеціалізуються на розробці складних архітектурних веб-рішень, взяти участь у тендері на розробку Національного експортного веб-порталу.

Передбачається, що Національний експортний веб-портал стане дієвою інформативною платформою підтримки українських експортерів та розвитку бізнес-середовища з безоплатним доступом. Портал міститиме дані про зовнішні ринки щодо умов та процедур доступу до них товарів і послуг, а також доступ до інструментів пошуку партнерів, розвитку компетенцій, бізнес-можливостей та інше. Це перший проект такого масштабу, де у найбільш повному та постійно оновлюваному обсязі будуть висвітлені актуальна інформація і  дані за принципом «Єдиного вікна».

Проект реалізується за фінансової підтримки Уряду Німеччини через Німецьке товариство міжнародного співробітництва  (GIZ) - в рамках імплементації Експортної стратегії України: «Дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі на період 2017-2021 років.

Нагадаємо, за розрахунками Мінекономрозвитку, у 2018 році рівень тіньової економіки склав 30% від офіційного ВВП, що на 2 відсоткові пункти менше порівняно з 2017 роком. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ