Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Здоров'я

Міністр охорони здоров’я проінспектував реабілітаційні заклади Львівщини

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, профільний заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко та керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Наталія Іванченко відвідали Трускавець Дрогобицького району, де поспілкувалися з керівниками відомих реабілітаційних закладів – реабілітаційного центру "Модричі" та Міжнародної реабілітаційної клініки Козявкіна.
фото - пресслужба ЛОВА

Про це інформує пресслужба ЛОВА.

Під час візиту обговорили умови їхнього залучення до роботи за реабілітаційними пакетами програми медичних гарантій та питання навчання молодих спеціалістів на їхніх базах.

Віктор Ляшко побував і в санаторії, який перебуває в управлінні МОЗ – державному закладі "Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій "Джерело" МОЗ, а також у Державному підприємстві "Санаторій "Кришталевий палац".

"Перший міністр, який відвідав заклад («Джерело») за його 42 річну історію існування. Але і висновок цього відвідування невтішний – не можуть міністерські заклади перебувати у такому занепаді. Маю ідеї, як переформатувати санаторій, будемо працювати над реалізацією. Так, як було, вже точно не буде", – зазначив міністр.

Він наголосив, що розширення доступу українців до реабілітаційних послуг, у першу чергу – нейрореабілітації, наразі один із пріоритетів діяльності МОЗ.

Як повідомили у Трускавецькій міській раді, Трускавець може стати одним з міст, де облаштують центр для довготривалої нейрореабілітації людей, які постраждали від війни. Зараз у МОЗ ознайомлюються з роботою закладів, які вже мають досвід проведення такої реабілітації, відповідних спеціалістів та умовами для перебування пацієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ