Слухай онлайн
Культура

Міноборони хоче виселити медіатеку на Симоненка з приміщення

Як повідомили 14 липня Гал-інфо у прес-службі ЛМР, одну з найбільших міських медіатек на вулиці Симоненка, 10 хочуть виселити з приміщення.
Фото: ЛМР

Як повідомив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, право власності на це приміщення зареєстрував квартирно-експлуатаційний відділ Львова Міністерства оборони України. Мерія готова до перемовин, щоб бібліотека залишилась у цьому приміщенні.

"З 1995 року на Симоненка, 10 успішно функціонує міська бібліотека. Бібліотека обслуговує 15 шкіл та близько 8 тисяч відвідувачів. У бібліотеку було інвестовано близько 2 млн грн на ремонти та купівлю обладнання. Розпорядженням Кабміну 03.02.2010 року будівлю, де знаходиться бібліотека, було передано з держаної власності у комунальну власність. Проте право власності на бібліотеку за містом так і не дали змоги оформити. Через суд було прийнято рішення — щоб місто відкликало свої документи. І тут 7 травня 2020 року КЕВ при Міноборони реєструє право власності приміщення бібліотеки за собою. І після того в Львівську міську раду надходить лист що „бібліотека самовільно захопила нерухоме майно Міністерства оборони“. Сподіваюсь це справді непорозуміння бюрократів КЕВ при Міноборони, і вони розберуться у всьому", — розповів Андрій Москаленко.

Зазначимо, що мерія скерувала відповідний лист від міського голови на міністра оборони щодо вирішення цього питання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");