Слухай онлайн
Війна на Донбасі

Місія ОБСЄ зустрічається з сепаратистами й хоче спільних дій із ними

Заступник голови Спеціальної моніторингової місії в Україні Організації з безпеки і співпраці в Європі Александер Гуґ повідомив сьогодні після зустрічі з ватажками сепаратистів у Донецьку, що місія ініціює створення спільного з сепаратистами органу для розслідування загибелі мирних мешканців унаслідок обстрілу під Волновахою. Повідомило інформаційне агентство УНІАН.

За його словами, до цього органу мають увійти представники від України, Росії і угруповання «ДНР», які разом працюють у Спільному центрі контролю й координації – військовому органі, створеному в зоні конфлікту.

Очільник місії ОБСЄ також повідомив, що місія домовилася про припинення вогню і спільне з сепаратистами патрулювання території Донецького аеропорту. Але, сказав Александер Гуґ, цей режим припинення вогню довго не протримався.

Він додав, що зустрічі й наради з ватажками угруповання «ДНР» мали «робочий характер», і їхньою метою було скоординувати подальші дії між ОБСЄ і «всіма зацікавленими сторонами»

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні працює на всій території держави, за винятком окупованого наразі Росією Криму, але головні зусилля приділяє частині сходу України, де триває конфлікт через дії підтримуваних Росією сепаратистів.

УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ