Слухай онлайн
Cуспільство

Місто прибирають 1862 двірники, - Ірина Маруняк

Прибирання міста від снігу продовжується. Як повідомила Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, зараз техніка і двірники працюють над очисткою від снігу хідників і внутрішньоквартальних доріг, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Якщо проаналізувати роботу нашої техніки і двірників, то ситуація по очистці від снігу магістральних доріг станом на ранок була задовільною. Транспорт і електротранспорт вчасно виїхали на маршрути. Затримок не було, аварій також.

Щодо прибирання хідників, то вони ще в повній мірі не прибрані. Зараз техніка і двірники працюють над очисткою від снігу хідників і внутрішньоквартальних доріг. Їх прибиратимуть до кінця дня, адже це великий об’єм роботи.

На цей рік передбачені кошти на закупівлю техніки, зокрема тракторів, для прибирання хідників, щоб полегшити роботу нашим двірникам. Передбачено по 500 тис. грн для закупівлі по одному трактору для ШРП. Загально плануємо закупити 5 тракторів. На наступний рік також будемо пропонувати закупівлю техніки», - розповіла Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

За її словами, до роботи в усіх районах міста було залучено 1862 двірників.

«На сьогодні нам бракує 65 двірників. Тому всі, хто бажає, можуть зголошуватися до нас на роботу», - додала Ірина Маруняк.

Нагадаємо, станом на 07.00 год ранку у місті працювало 79 одиниць снігоприбиральної техніки. Зокрема у Галицькому районі працювала 13 одиниць техніки, у Франківському районі працювало 8 одиниць снігоприбиральної техніки, у Залізничному районі працювало 15 одиниць техніки, у Шевченківському районі працювало 11 одиниць снігоприбиральної техніки, у Личаківському районі працювало 16 одиниць техніки, у Сихівському районі працювало також 16 одиниць снігоприбиральної техніки. Зокрема у роботі було задіяно 4 грейдери, 10 підмітальних машин, 37 піскрозкидувачів, 5 навантажувачів та 23 трактори.

Для посипання доріг було використано 769 м3 піскосуміші: 153 м3  у Галицькому районі, 95 м3 у Франківському районі, 122 м3 у Залізничному районі, 161 м3 у Шевченківському районі, 110 м3 у Личаківському районі та 128 м3 у Сихівському районі.

Стежити за роботою снігоприбиральної техніки он-лайн можна тут: http://lviv.art-security.com/report/graph

Загальна кількість техніки, яка буде задіяна для прибирання міста в зимовий період, - це 141 одиниця. З них 120 одиниць – це техніка ШРП районів, 21 одиниця – це техніка, яка є в Сихівському районі. Її обслуговує приватна компанія, яка виграла тендер.

Також минулого року було закуплено нову техніку: 5 піскорозкидувачів МАЗів і 2 тракторці. На це було виділено 10 млн. грн. На нову техніку встановили GPS-трекери.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ