Слухай онлайн
Політика

Мороз ненавмисне затримує введення в дію закону про Кабмін – Степан Курпіль

«Я не думаю, що Олександр Мороз спеціально «загальмував» введення в дію нового закону про Кабінет Міністрів, оскільки вважаю його доволі розумним політиком», – про це в коментарі «Гал-info» повідомив народний депутат, член фракції БЮТ Степан Курпіль.
За словами народного депутата, «спікер Верховної Ради розуміє, що БЮТ може голосувати з антикризовою коаліцією спільно по питаннях взаємоприйнятних. Однак це не означає, що ми будемо комусь підпорядковуватись».
Нагадаємо, що «Обозревателю» стали відомі дуже цікаві чутки щодо закону про Кабмін. За неперевіреною інформацією, технічна правка, яка знайшлася в законі про Кабінет Міністрів України, потрапила туди не без відома Олександра Мороза. За даними їхнього джерела, спікеру проблеми з ухваленням закону про Кабінет Міністрів необхідні, щоб «підвісити» хоча б на деякий час Партію регіонів. Морозу дуже не подобається, що ПР знайшла спільну мову в парламенті з Блоком Тимошенко. Таким чином, відтепер СПУ втрачає свою «золоту акцію» і багато питань коаліції віднині можуть вирішуватися взагалі без участі Олександра Мороза.
Саме для того, щоб хоча б тимчасово зберегти свій вплив і спробувати за цей час повернути ситуацію під власний контроль, Мороз «загальмував» введення в дію нового закону про Кабінет Міністрів.
 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ