Слухай онлайн
Здоров'я

МОЗ погодило закупівлі на 4,7 млрд грн

Міністерство охорони здоров’я суттєво пришвидшило темпи роботи в частині цьогорічних державних закупівель. Про це повідомила Заступниця міністра охорони здоров’я Світлана Шаталова.

Зокрема, у 2021-му в державному бюджеті України на виконання бюджетної програми ʺЗабезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеруʺ передбачено бюджетних асигнувань у сумі 10,3 млрд грн.

Шаталова також зазначила, що державному підприємству ʺМедичні закупівлі Україниʺ доручено закупівлю лікарських засобів та медичних виробів на 6,3 млрд грн щодо 530 номенклатурних позицій.

Після надходження 16 квітня від ДП МЗУ медико-технічних вимог протягом тижня експертні групи опрацювали та Міністерство погодило документи для старту закупівельних процедур загалом на суму 4,7 млрд грн – це 323 номенклатурні позиції.

ʺХочу наголосити на хронології: 22 квітня передано для закупівель 8 напрямів, 23 квітня – ще три, зокрема це і доросла онкологія. 27 квітня погоджено дуже великий блок медичних виробів за напрямом серцево-судинні захворювання. 30 квітня – дитяча й дитяча гемофілія та легенева гіпертензіяʺ, – акцентувала Шаталова.

За інформацією з системи Prozorro, станом на 30 квітня Держпідприємство ʺМедзакупівліʺ оголосило торгів лише на 109 позицій на суму 2,3 млрд грн. Це з майже 5 мільярдів, які Міністерство вже погодило для закупівлі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ