Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Музей Української Народної Республіки знову відкрили

«Музей Української народної республіки» з сьогоднішнього дня знову працює, повідомив «Дзеркалу тижня» співробітник музею.

За його словами сьогодні, 12 січня, з дверей музею були зняті печатки і в музеї вже є перші відвідувачі.

Співробітник музею повідомив, що музей відкрито «за домовленістю з міською владою», бо приміщення в якому знаходиться музей (Будинок вчителя, вул. Володимирська, 57 у Києві), знаходиться у власності міста.

Нагадаємо, що у вівторок, 11 січня, Центр дослідження визвольного руху повідомив, що Музей Української народної республіки закрито, двері опечатано, працівників звільняють.

Відкриття експозиції «Музей Української народної республіки» відбулося 22 січня 2009 р. у час святкування 90-ліття Акту злуки Західно-Української народної республіки і Української народної республіки.

Музей був підпорядкований Інституту національної пам’яті (ІУНП), який був ліквідованийй згідно з указом президента України Віктора Януковича.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров сьогодні пообіцяв, що Кабмін нарешті прийме постанову про створення Українського інституту національної пам’яті при Кабміні та виділить фінансування для підпорядкованих йому музеїв. При цьому він звично звинуватив ЗМІ у «спробі дезінформувати суспільство».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ