Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Михайло Папієв вручив 21 автомобіль інвалідам, які травмувалися на виробництві

Міністр праці та соціальної політики України Михайло Папієв разом із заступником голови ЛОДА з питань соціальної політики Ярославом Пітком вручив 21 автомобіль марки „Славута” інвалідам, які отримали інвалідність внаслідок нещасного випадку на виробництві. Про це “Гал-info” розповів заступник голови ЛОДА з питань соціальної політики Ярослав Пітко.
 „Це перша черга зі 130 автомобілів, які заплановано вручити цього року цій категорії громадян. Кошти на закупівлю авто виділені з Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві. Документи на право власності вже оформлені, автомобілі заправлені, тому нові власники відразу після вручення поїхали додому „своїм ходом”, – зазначив Ярослав Пітко.
 Зараз Михайло Папієв разом Ярославом Пітком перебувають на швейному підприємстві „Силует”, де працюють інваліди з вадами слуху. Зокрема, за словами Ярослава Пітка, проблема працевлаштування і соціального захисту інвалідів активно обговорювалася з міністром. На сьогодні у Львівській області є 20 підприємств, на яких загалом працює близько 600 інвалідів, а на підтримку таких підприємств у 2006 році було виділено з держбюджету 2 млн 200 тис. грн.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...