Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

На аукціоні у США продадуть картини, написані рідними полеглих воїнів із Волині

Учасники зустрічі імпровізували на полотні, самі придумувпли сюжет картини
фото Ковельської міськради

Картини, які створили рідні загиблих Героїв із Волині, представлять на благодійному аукціоні в США.

Про це повідомила Ковельська міськрада.

У Ковелі на запрошення керівника ГО «Зігрій душу» Анни Лисакової заняття з арт-терапії для родин загиблих Героїв провела художник, арт-терапевт, громадська діячка Тетяна Мялковська. Жінка працює з ветеранами, рідними полеглих захисників, військовими з 2014 року, з перших днів війни - у проєкті “Теплі долоні”.

Учасники зустрічі імпровізували на полотні, самі придумувпли сюжет картини. Результат вийшов досить несподіваним і красивим. Важко зрозуміти, де малювали діти, а де творили дорослі. Мистецтво – для усіх можливість поринути у світ позитивних емоцій, познайомитись з власним «я».

«У нас відбувався контакт з собою через малярство, колір, предметний живопис. Інтуїтивну картину ми наповнили значущими словами та символами, що направляють на гарні емоції» - розповідає пані Тетяна.

Важливо, що роботи, які були написані на занятті, мають свою особливу місію. Спочатку їх презентують на виставці у Києві, яка проходитиме у рамках турніру з гольфу.

Ціль змагань - збір коштів на поїздку української ветеранської команди до США. Наші військові матимуть змогу зіграти в першокласному гольф-клубі, Andrews Air Force Base у Вашингтоні.

Картини ковельських «митців» в Америці будуть представлені на благодійному аукціоні. Виручені за них кошти ГО «Зігрій душу» планує використати на літній відпочинок дітей із родин наших Героїв.

Ось така унікальна історія, яку створюють люди, допомагаючи один одному. Вона бере початок у нашому рідному Ковелі, її продовження - в столицях України та Америки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ