Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика  |  Економіка

На Буковині скасували ризиковий термін на 11 мільйонів

Аналітики ТУ БЕБ дослідили відповідність переможця вимогам тендерної документації
фото БЕБ

Аналітики Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області виявили ризикову тендерну закупівлю.

Про це у телеграмі повідомляє БЕБ.

Комунальна медична установа планувала здійснити реставраційний ремонт внутрішніх інженерних мереж в одному з корпусів, про що оголосила проведення публічної закупівлі.

Очікувана вартість робіт становила майже 11 млн грн.

Аналітики ТУ БЕБ дослідили відповідність переможця вимогам тендерної документації. Встановлено, що підприємство не відповідає кваліфікаційним критеріям тендерної закупівлі.

Зокрема, ним не надано увесь перелік документів на підтвердження наявності матеріально-технічної бази, необхідної для виконання робіт (будівельної техніки), відсутні документи щодо трудових відносин із визначеним переліком працівників відповідного фаху, а також не надано документи які підтверджують досвід виконання робіт.

Фахівці ТУ БЕБ направили замовнику лист з обґрунтованою рекомендацією  вжити заходи щодо усунення передумов неефективного використання державних коштів.

У результаті розгляду рекомендації медична установа відмовилася від укладання ризикового договору та скасувала тендерну закупівлю.

Таким чином аналітики територіального управління БЕБ  у Чернівецькій області запобігли неефективному використанню майже 11 млн грн бюджетних коштів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ