Слухай онлайн
Cуспільство  |  Війна на Донбасі

На Донбасі українські військові провели навчання зі “Смерчами”

На Луганщині, на базі одного з артилерійських підрозділів, який виконує завдання в районі відведення операції Об’єднаних сил, відбулось показове заняття з організації питань життєдіяльності підрозділів ракетних військ і артилерії. Про це інформує прес-центр ООС.

До занять залучили командирів ракетних та артилерійських військових частин, начальників артилерії підрозділів та офіцерів-артилеристів, які виконують бойові завдання в районі проведення Операції об’єднаних сил.

- Під час таких занять вивчається багато питань, зокрема керівні документи командирів артилерійських та ракетних підрозділів всіх ланок, розміщення особового складу в стаціонарних умовах, забезпечення харчуванням, побутові умови під час розміщення, забезпечення паливно-мастильними матеріалами, технічне забезпечення озброєння та військової техніки, організація бойової підготовки тощо. Головна увага при цьому акцентується на бойову готовність підрозділу під час виконання бойових завдань, - розповів командир реактивної артилерійської бригади полковник Олександр Келембет.

Під час практичної фази артилеристи відпрацьовували елементи підготовки до нанесення ракетного удару на базі реактивної системи залпового вогню 9К58 «Смерч» як в повсякденній діяльності, так і в кризових ситуаціях з підготовлених та непідготовлених позиційних районів в умовах, наближених до бойових без бойової стрільби.

Водночас командири обмінювались набутим досвідом з подальшим відпрацювання єдиної системи виконання бойових завдань в районах відведення.

На майбутнє командири передаватимуть набутий досвід своїм підлеглим аби покращити якість виконання завдань підрозділами ракетних військ і артилерії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
загрузка...
Загрузка...
");