Славські рятувальники надали допомогу туристу, що травмувався під час катання на горі Тростян. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Львівської області.
10 січня рятувальники Славської гірської пошуково-рятувальної групи надали допомогу чоловікові 1987 року народження, який під час спуску на санчатах з гори Тростян сел. Славське Стрийського району травмував ногу та самостійно не міг рухатись.
Рятувальники надали потерпілому чоловікові домедичну допомогу, та спустили до підніжжя гори, де передали медикам.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ