Згорток паперу, в якому були сигарети з канабісом знайшли сьогодні вночі у громадянина, який їхав до Польщі через пункт пропуску «Устилуг». Про це повідомили в пресслужбі ДПСУ.
Службовий собака прикордонників зреагував на пасажира легкового автомобіля. В ході ретельної перевірки оглядова група виявила в кишені светра 61-річного киянина самокрутки з наркотичною речовиною.
Про знахідку прикордонники поінформували співробітників СБУ та направили повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 305 КК України.
Знайдену речовину правоохоронці вилучили для проведення експертизи.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ