Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині кордон по безвізу перетнули 7 тис. людей

Майже 7 тисяч людей на Львівщині перетнули кордон із Євросоюзом за безвізом. Із них відмову отримали лише 13 осіб, переважно ті, які мали проблеми із міграційним законодавством. Такі попередні підсумки озвучили сьогодні, 20 червня, під час круглого столу на тему «Безвізовий режим – черговий крок до європейської інтеграції України». Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

«Ми повинні розуміти, що з моменту повноцінного вступу у дію угоди про асоціацію  із ЄС, яка набуде чинності із вересня, такий рух громадян через кордон однозначно збільшуватиметься, і ми повинні бути до цього готові», - зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Разом з тим, запити громадян на отримання віз не знизились. За інформацією Чеського і Польського Генеральних консульств люди досі звертаються за освітніми та  робочими візами, оскільки безвіз не дає права навчатись чи працювати у країнах Євросоюзу», - наголосила директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА Поліна ЛІ.

Серед іншого обговорили  перспективи малого прикордонного руху, розвиток транскордонного співробітництва та можливу візову лібералізацію з іншими країнами.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ