Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині на підтримку учасників АТО передбачили понад 35 млн грн

Як повідомили 11 червня Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, на соціальну підтримку учасників АТО передбачили понад 35 млн гривень.

Уже третій рік поспіль за кошти обласного бюджету фінансується Комплексна програма соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні.

Впродовж 2018 - 2019 років на реалізацію зазначеної програми виділено 60,9 млн гривень. У поточному році на цю мету в обласному бюджеті передбачено понад 35 млн грн, з яких профінансовано 7,6 млн гривень.

Зокрема, виплачено одноразову адресну допомогу 345 демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, 97 внутрішньо переміщеним особам - учасникам АТО на вирішення матеріально побутових проблем, 58 особам з інвалідністю внаслідок війни на реабілітацію або санаторно-курортне лікування, 52 родинам на/за встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих/померлих учасників АТО та Героїв Небесної Сотні.

Щомісячно здійснюються соціальні виплати 222 дітям загиблих в АТО, доплати до пенсій батькам та дружинам Героїв Небесної Сотні, надаються пільги на житлово-комунальні та інші послуги 25 родинам Героїв Небесної Сотні. Також, протягом цього часу компенсацію вартості надання послуг з організації сімейного відпочинку отримали 6 осіб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");