Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині продовжують дезінфікувати населені пункти

Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
1/7
Як повідомили 16 липня Гал-інфо у прес-службі ДСНС Львівської області, рятувальники продовжують проводити дезінфекцію у населених пунктах.

Рятувальники долучаються до спільної роботи, щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Проводиться дезінфекція на вулицях міст та селищ, багатоквартирних житлових будинках та місць масового скупчення людей.

Так, 15 липня в м. Борислав здійснено санітарну обробку та дезінфекцію спецзасобом територій масового скупчення людей: АТ ʺОщадбанкʺ, ʺПриватбанкʺ, супермаркети: ʺАТБʺ, ʺСпарʺ, ʺНаш Крайʺ, ринок ʺХомаʺ, ТК ʺТКСʺ, магазини: ʺРукавичкаʺ, ʺУ Леваʺ, ʺКоваликʺ, ʺАрмянʺ, кіоски, АЗС ʺWOGʺ та шести аптек м. Борислава. Загалом пройдено 16 км.
Також, в м. Турка здійснено санітарну обробку та дезінфекцію спецрозчином автобусних зупинок та території біля банкоматів. Загалом пройдено 2 км.

Задля вашої безпеки, а також з метою запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення, Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян суворо дотримуватись карантинних та противірусних заходів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ