Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині продовжують компенсацію за встановлене обладнання із ВДЕ

В межах "Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки" ще десяти учасникам відшкодували частину вартості сонячних електричних станцій приватних домогосподарств на загальну суму 150 тис грн.
Фото: Марія Шевців, Гал-інфо

Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОДА.

Загалом з початку дії Програми вже 61 мешканцю області відшкодували понад 992 тис грн.

Станом на 1 листопада 1718 сонячних електростанцій працює у приватних домогосподарствах області, загальна потужність яких складає 40,6 МВт.

Вироблену генеруючими установками електроенергію використовують для власних потреб, а надлишок відпускають в мережі енергетичних компаній за «зеленим» тарифом.

"Цьогоріч «Комплексна програма підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки» у напрямку відшкодування частини власних коштів за встановлення обладнання, що використовує відновлювані джерела енергії, виконана на 99%", - зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Богдан Кейван.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ