Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині проводять рейди в місцях продажу новорічних ялинок

Як повідомили 22 нгрудня Гал-інфо у пресслужбі Львівського ОУЛМГ, на Львівщині тривають рейди в місцях продажу новорічних ялинок.

Сьогодні, рейдовою групою у складі державної лісової охорони ДП "Львівський лісгосп",  державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища, працівників Національної поліції у Львівській області здійснюється патрулювання приміського вокзалу м. Львова та прилеглих територій на предмет виявлення незаконно добутих новорічних ялинок та дотримання законності при торгівлі ними.

В результаті проведених дій складено адмінпротокол за ст.88/1 Порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу.

Нагадаємо, що на виконання спільного наказу Львівського ОУЛМГ, ГУНП у Львівській області, Управління патрульної поліції у Львівській області, Держекоінспекції у Львівській області від 30.11.2020 року № 147/47/94-і/21335/41/12/01-2020  «Про додаткові заходи щодо забезпечення охорони шпилькових насаджень від незаконних рубок в передноворічний період», розпорядження Голови Львівської облдержадміністрації від 26.11.2020р. №1114/0/5-20 «Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2021 року» з 21 грудня 2020 року проводяться спільні патрулювання з метою запобігання несанкціонованої вирубки  новорічних ялинок та їх реалізації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ