Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині пройшли навчання для потенційних прийомних батьків та опікунів

Як повідомила прес-служба Львівської ОДА, упродовж 7 – 11 жовтня Львівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував навчання для кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі, опікуни та піклувальники.

Участь у навчанні взяли кандидати із Яворівського, Радехівського, Бродівського, Дрогобицького районів та міст Львова,  Самбора, Червонограда.

Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

За його словами, під час навчання кандидати отримали актуальну інформацію, що стосується прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, опікунів та піклувальників. З кандидатами працювали досвідчені регіональні  тренери – соціальний педагог та психолог. В ході навчання тренери розкрили кандидатам такі теми як функції сім’ї та особливості їх забезпечення, розуміння ролі батька та матері, методи виховання та їх практичне застосування, типові помилки виховання, потреби дітей та шляхи їх задоволення, етапи психологічного розвитку дитини, особливості спілкування батьків та дітей, розвиток дисципліни та покращення поведінки, неефективні та ефективні стратегії дисциплінування тощо.

"Навчання дає можливість не лише виважено оцінити власний потенціал щодо виховання прийомної дитини, але й дізнатися про проблеми, які можуть виникнути в родині, разом шукати шляхи їх вирішення", - зазначив Володимир Лис.

У навчанні взяли участь 23 особи, які мають намір взяти у сім’ю на виховання дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");