Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині реалізують проєкт ʺГорбоГориʺ

У Львівській області реалізовуватимуть проєкт ʺРозвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластеру ʺГорбоГориʺ. Відповідний договір підписали 28 грудня у с. Липники Пустомитівського району. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.
На Львівщині реалізують проєкт ʺГорбоГориʺ

Метою проєкту ʺГорбоГориʺ є забезпечення соціально-економічного розвитку сільських територій, розбудова їхньої інфраструктури, розвитку підприємництва в сільській місцевості, зокрема, створення агротуристичного кластеру ʺГорбоГориʺ на території Солонківської об’єднаної територіальної громади та Семенівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області.

ʺМи є щасливими переможцями і мусимо якісно зреалізувати проект. Переконаний, що ми віднайшли правильний шлях, який забезпечить ефективне використання коштів. Цей договір – наше спільне зобов’язання, для того, аби кожен розумів свою відповідальність і свої функції. До кінця зими буде оголошено вже другий конкурс, при оцінці якого точно враховуватимуться результати того, як заявники спрацювали із першим конкурсом. Для нас критерії чіткі: співпрацюватимемо та допомагатимемо тим, хто може ефективно та якісно працювати. Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі є одним із учасників проекту, на який скеровуються кошти і який є замовником будівництва на тих земельних ділянках, які надаються сільськими радами. Після завершення будівництва об’єкти передаються у комунальну власність територіальної громади або комунальне підприємство – як комфортніше для кожної із сторінʺ, - наголосив перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

Реалізація проекту дозволить підтримати та стимулювати розвиток альтернативних форм сільського підприємництва через створення умов, що потребують додаткового фінансування, недоступного окремим дрібним підприємцям.

ʺЦе справді історичний момент, тому що ми випробовували багато шляхів, і нарешті дійшли до мети. Це перша офіційна угода, яка спростить і чітко визначить наш шляхʺ, - зазначив голова кластеру ʺГорбоГориʺ Антон Мільчевич.

Проєкт дасть можливість наростити місцевий валовий продукт, отримати додатковий дохід від обслуговування туристів та продажу їм місцевих продуктів, збільшити бюджетні надходження, залучити інвестиції.

Також сприятиме розповсюдженню сучасних технологій збуту та просування продуктів і послуг, що виробляються під місцевим брендом (цифрового маркетингу), інноваційних методик стратегічного планування розвитку території та практик маркування та ознакування туристичних маршрутів.

Додамо, що проєкт спрямований на створення як мінімум 70 робочих місць (у тому числі – 10 безпосередньо). Його перевагою стане залучення учасників АТО.

Нагадаємо, агротуристичний кластер ʺГорбоГориʺ створений за ініціативи місцевих фермерів, в тому числі учасників АТО і нині об’єднує території селищних рад Пустомитівського району Львівської області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");