Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині розпочала роботу міжнародна науково-практична конференція MEDCONGRESS

Сьогодні, 3 грудня, на Львівщині стартувала міжнародна науково-практична конференція MEDCONGRESS.

У центрі заходу – сучасні аспекти черепно-щелепно-лицевої хірургії. Географія – Україна, Польща, Франція, Бельгія.

Привітав присутніх начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Очільник області наголосив, що питання, які порушуватимуть в межах конференції є надзвичайно актуальними, особливо у воєнний час, адже військові травми – це дуже часто саме травми кісток, зокрема обличчя.

«Для мене велика честь бути в такому професійному товаристві людей, які допомагають іншим. Дякую за вашу велику працю і за те, що вже 9-ть місяців і багато років до того допомагаєте людям від щирого серця і душі, допомагаєте професійно і робите все, щоб вони мали можливість жити з гідністю. Дякую також іноземним колегам, а також вашим країнам та народам за ту допомогу, яку ви надаєте Україні. Впевнений, разом ми переможемо цього ворога», – зазначив очільник області.

Також Максим Козицький нагородив подяками за вагомий внесок у розвиток спеціалізації щелепно-лицева хірургія, за надання медичної, стоматологічної  допомоги військовослужбовцям Збройних сил України:

- професора, завідувача кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії. Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, доктора медичних наук, візит-професора Махарадж-Вінаяк Глобального університету (Джайпур,Індія), члена експертної комісії МОЗ України, офіційного лектора Міжнародного фонду імплантологів (IIF), члена Міжнародного конгресу оральних імплантологів (ICOI) Яна Вареса;

- професора, Заслуженого лікаря України, завідувача кафедри щелепно-лицевої хірургії та сучасних стоматологічних технологій Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця, доктора медичних наук, лікаря стоматолог-хірурга Центру патології голови та шиї КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня», експерта МОЗ України за напрямом «Щелепно-лицева хірургія», експерта клініко-експертної комісії МОЗ України, голову Київського осередку Асоціації стоматологів України, віце-президента Асоціації хірургів-стоматологів та щелепно-лицевих хірургів України Андрія Копчака;

- к.мед.н., доцента, Заслуженого лікаря України, президента Національної спілки  стоматологів України, члена Координаційної Ради МОЗ України,  засновника, першого та почесного президента Всеукраїнської громадської організації «Асоціація імплантологів України», засновника Благодійного фонду – Мирона Угрина.

Як розповіла засновниця дискусійної платформи MEDCONGRESS, директорка мережі «Центр Медичної 3Д Діагностики», громадська діячка, координаторка проєкту «соціальний супровід» Львівської ОВА, членкиня Жіночої Ділової Палати України Олександра Янович, MEDCONGRESS проводять вже втретє.

«Ми маємо розуміти, що в такий непростий час розвивати себе, розвивати спільноту, напрям, в якому працюємо – це є наш обов’язок, це також наш фронт. MEDCONGRESS – це дискусійна платформа, яка збирає керівників, управлінців, топменеджерів медичних закладів незалежно від форми власності. Темою цьогорічного заходу є війна, військова травма, і наші спікери сьогодні покажуть спосіб, як її лікувати, як потім з нею справлятися і як забезпечити якість життя нашим пацієнтам – військовим та цивільним, які отримали такі травми», – зазначила вона.

Також Олександра Янович наголосила, що попри війну Львівщина не зупинила розвиток регіональної медицини, в області відкривають і ремонтують лікарні, є плани на розвиток медичної галузі.

Також вона згадала проєкт для військових, який зараз реалізовують на Львівщині. Йдеться про стоматологічний кабінет, в якому лікуватимуть воїнів. Львівщина, зокрема місто Новояворівськ, стали пілотними.

Приміщення під кабінет, його ремонт та оплату комунальних послуг забезпечує орган місцевого самоврядування. Кабінет обладнають новим високоякісним обладнанням, щоб надавати належні послуги воїнам. Працюватимуть тут лікарі-волонтери.

До слова, кошти від організаційних внесків в межах сьогоднішньої конференції теж підуть на реалізацію проєкту.

Надалі його планують імплементувати на всі області України.

Зазначимо, що в межах MEDCONGRESS присутніх ознайомлять із досвідом надання допомоги пораненим у щелепно-лицеву ділянку у військовий час та організації системи забезпечення відділень щелепно-лицевої хірургії військових і НКП засобами металоостеосинтезу.

Також фахівцям розкажуть про новітні європейські та вітчизняні досягнення у напрямі реконструктивної хірургії та травматології щелепно-лицевої ділянки.

Лікарі зможуть обмінятись досвідом щодо застосування КПКТ в діагностиці вроджених та набутих дефектів щелепно-лицевої ділянки, впровадження 3D-друку та виготовлення пацієнт-специфічних імплантатів для реабілітації пацієнтів з травматичними пошкодженнями кісток лицевого скелета.

В межах конференції також діє виставка медичного обладнання і технологій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ