Слухай онлайн
Cуспільство  |  Культура

На Львівщині розпочався молодіжний форум

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, сьогодні, 20 серпня у місті Броди розпочався дводенний мотиваційний молодіжний форум "Why So", основною метою якого є особистий, соціальний та професійний розвиток молоді.
Фото Львівська ОДА

Мотиваційний форум спрямований  на створення доброзичливого середовища, як простору для спілкування без стереотипів, забезпечення можливостей для самореалізації та активізації молоді Львівщини, моделювання успішних ситуації для розвитку спільноти і громадянського суспільства, популяризацію поваги до національних цінностей, а також розвиток волонтерського руху.

Учасники отримають більше 20-ти годин практичного досвіду, комунікації,  соціальних навичок, самозахисту та утвердження патріотичного духу.

Організатори зазначають, що форум проводиться вже вдруге і створений молоддю  і для молоді, де усі бажаючі можуть почерпнути нові знання з лекцій, тренінгів та спілкування з учасниками та творцями форуму.

Основні теми, які розглядатимуться стосуватимуться фінансової грамотності, особистої самооборони, емоційного інтелекту, ораторського мистецтва,  сили мотивації, практичних навичок з журналістики, участі молоді  у закордонних програмах і тд.

Проект реалізовує молодіжна громадська організація "Комітет підтримки молодіжного самоврядування" спільно з Бродівським міжшкільним учнівським парламентом за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, відділу культури, молоді та спорту Бродівської РДА та
Бродівської міської ради.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, наприкінці вересня у Львові відбудеться "Майстерня міста".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ