Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині стартував обласний етап конкурсу науково-дослідницьких робіт

Сьогодні розпочався II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – 2021. Обласний етап конкурсу учасники Малої академії наук проведуть в онлайн форматі. Про це повідомили 19 березня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото Львівська ОДА

В інтелектуальному конкурсі учнівських ідей беруть участь понад дві сотні школярів із різних шкіл області.

Із початком обласного етапу майбутніх науковців привітав директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

ʺВсі ми знаємо, що нема жодної країни, яка би утримувала лідерські позиції в світі, не підтримуючи розвиток науки. Тільки ті країни можуть тримати пальму першості, які сприяють розвитку творчого потенціалу, втіленню прогресивних ідей та ініціативності молоді. Хочу побажати вам добрих результатів, якісних праць та розвитку у своїх починанняхʺ, - звернувся до учасників Олег Паска.

Програма Конкурсу складається з заочного оцінювання дослідницьких робіт, постерного захисту та наукової конференції.

ʺВітаю вас, майбутніх науковців, дослідників, винахідників. На кожному конкурсі панує неймовірна атмосфера, зараз в режимі онлайн цього нема, але ви знаєте, що він цього разу особливий. Він відбувається за міжнародними стандартами. Перед вами постали нові виклики. Але незважаючи на це, ви змогли все подолати і не зупинились перед новими труднощами. Ми пишаємось кожним із вас. Змінюйте світ і змінюйте нашу державуʺ, - наголосила під час відкриття етапу директор Львівської обласної Малої академії наук Іванна Бородчук.

Учнів, які дійшли до ІІ етапу привітали також ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник та ректор Національного університету ʺЛьвівська Політехнікаʺ Юрій Бобало.

Також учасників конкурсу до нових звершень заохотив колишній член Малої академії наук, а нині студент Українського католицького університету Дмитро Лопушанський.

ʺВаші роботи достойні гідної оцінки. Я був на вашому місці, ці хвилювання і факт, що ви дійшли до другого етапу означає, що уже значний шлях пройдено. Всі ці знання дуже згодяться. Важливо вміти формулювати свої думки, продукувати ідеї, переконувати інших. Цей досвід дозволить вам в майбутньому бути професійними у будь-якій сфері. Конкурс - це не лише представлення власних робіт, а й обмін досвідом з іншими учасникамиʺ, - акцентував Дмитро Лопушанський.

ІІ етап конкурсу триватиме впродовж трьох днів. Конкурсу організовують в рамках Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України з метою залучення учнівської молоді до наукової діяльності, розвитку наукового світогляду, пошуку й підтримки творчої учнівської молоді, формування навичок самостійного наукового дослідження, створення умов для розкриття творчого потенціалу учнів.

Свої дослідження школярі готують у різних галузях, як от історія, іноземні мови, прикладна математика, експериментальна фізика, мистецтвознавство, психологія, генетика тощо.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ