Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

На Львівщині створили робочу групу задля перевірки діяльності незаконних АЗС

26 грудня у приміщені Головного управління Національної поліції у Львівській області відбулась робоча нарада за участі прокурора Львівської області, керівників силових структур та органів місцевого самоврядування, зокрема департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження і департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.
Робоча нарада у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області

Основними питаннями, які обговорювались на нараді, були: стан ліквідації нелегальних автомобільних заправних станцій (АЗС) та створення робочих груп для ефективної боротьби з ліквідації нелегальних АЗС на території Львівської області.

З метою забезпечення дотримання правил безпеки праці та обслуговування споживачів на об’єктах з роздрібної реалізації нафтопродуктів та скрапленого газу, попередження виникнення нещасних випадків, що несуть загрозу, небезпеку для життя, здоров’я, та майна мешканців області була досягнута домовленість про створення робочої групи для здійснення виїздів на місця розташування незаконних АЗС та перевірки їх діяльності.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, напередодні Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукзаявив, що всі АЗС будуть працювати за ліцензіями або не будуть працювати взагалі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ