Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Війна з Росією

На Львівщині триває вишкіл резервістів першої черги

Військовослужбовці, які днями призвані на збори резервістів, вдосконалюють свої знання за різними військово-обліковими спеціальностями у 184-ому Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ. Про це йдеться у повідомленні Генерального штабу ЗСУ.

Більшість резервістів вже мають бойовий досвід, набутий в зоні проведення Антитерористичної операції на сході України. До прикладу, Василь Романовський призваний одним з перших у 2014 році, в зоні АТО був сапером. На збори його призвали за цією ж спеціальністю. Чоловік думав, що нового на зборах вже навряд навчиться, адже досвіду й знань й без того чимало. Проте, за словами Василя, він був приємно вражений тим, що заняття надзвичайно цікаві, є можливість дізнатися багато насправді нового з саперної справи.

Збори резервісти проходять впродовж 11 діб. За цей час вояки удосконалять свої навички з тактичної, медичної, інженерної, вогневої підготовок, а також інших військових дисциплін.

По завершенню зборів військовослужбовці відбудуть до з’єднань та частин, де приписані до оперативного резерву першої черги. Там вони пройдуть бойове злагодження у складі своїх підрозділів.

Метою проведення зборів резервістів є збереження бойового досвіду та потенціалу, накопичених під час проведення АТО на території Донецької та Луганської областей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ