Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині відбудеться благодійний фестиваль задля здійснення мрії учасників АТО

Як інформують у прес-службі ЛОДА, на Львівщині відбудеться благодійний фестиваль задля здійснення мрії учасників АТО.
На Львівщині відбудеться благодійний фестиваль задля здійснення мрії учасників АТО

Про це 17 січня, у межах брифінгу, розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації Наталія Табака.

Відтак, у суботу, 19 січня, стартує благодійний фестиваль «Мрія на всіх» на підтримку учасників АТО, які отримали важкі поранення в українсько-російській війні та обмежені в пересуванні, проте мають велику мрію побувати в горах.

"Хлопці, які повернулися з війни мають фізичні травми, які їх обмежують і їхню наступну соціалізацію та найголовніше – психологічні травми, які впливають на їхнє життя в суспільстві. Дуже тішимося з того,  що серед їхніх побратимів є такі, які дозволяють їм відкритися, знайти у цьому світі та суспільстві себе, тому що вони діляться своїми проблемами. Така підтримка одне одного дає свої результати", - зазначила директор департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Наталія Кузяк.

Нагадаємо, що мета заходу — збір коштів для організації походу у гори ветеранів АТО різних груп інвалідності.

"Я переконана, що 19 січня разом зберуться люди, які вміють святкувати, творити та допоможуть реалізувати цю одну мрію на всіх", - додала Наталія Табака.

Зазначимо, що сходження в гори здійснять в партнерстві з On3wheels, які впродовж двох років організовують гірські подорожі для людей з інвалідністю.

Як зазначили засновники проекту Veterans Go, під час заходу відбудеться благодійний показ фільму "Позивний Бандерас", а також аукціон, де можна придбати унікальні вироби, зроблені ветеранами.

Благодійний фестиваль триватиме з 10:00 до 19:00 год у кінотеатрі Lviv Film Center.

"Окрім того, у межах фестивалю відбудеться презентація книги про жінок на війні «Дівчата зрізають коси» Євгенії Подобної. У такий спосіб ми хочемо підкреслити роль жінок на війні, адже вони також захищають нашу державу і їх вклад не можна применшувати", - додала співзасновниця проекту Veterans Go.

Також надворі діятиме волонтерська благодійна кухня та анімаційна зона для дітей учасників заходу А для учасників бойових дій надаватимуть консультації, щоб допомоги у відкритті власної справи.

Час: 10.00- 19:00 год.

Місце: Lviv Film Center (вул. Володимира Великого, 14а).

Вхід на ярмарок вільний, вартість квитка в кіно — 50 грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ