Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині відбулася нарада лісівників

Як повідомили у прес-службі ЛОР, про виконання завдань і заходів ʺПрограми розвитку лісового господарства Львівської області на 2017 – 2021 рокиʺ йшлося сьогодні, 6 березня, під час обласної наради працівників лісового господарства.
На Львівщині відбулася нарада лісівників

Участь у заході взяв голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

У своєму виступі очільник облради зупинився на перспективах лісової галузі. Зокрема наголосив на головному виклику лісового господарства – зміні клімату, наслідком якого є всихання. ʺТому на зміну клімату повинні першими реагувати саме працівники лісогосподарської галузіʺ, - сказав Олександр Ганущин.

Говорячи про нові технології лісовідновлення, голова облради акцентував на важливості місії сучасного лісорозсадницького комплексу для вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою, який запрацює у Брюховичах. Цей садивний матеріал із закритою кореневою системою має кардинально вирішити питання заміни всихаючих ялинників у Карпатах та соснових насаджень в зоні Малого Полісся на корінні біологічно стійкі деревостани.

Крім того, очільник облради наголосив на важливості збереження різноманіття і нарощування лісового капіталу, а також поділився власним баченням як лісова галузь має вести роз’яснювальну роботу і навчитися ставити заслін безглуздим управлінським рішенням.

Про виконання завдань і заходів ʺПрограми розвитку лісового господарства Львівської області на 2017 – 2021 рокиʺ, беручи слово, поінформували керівники лісової галузі Львівщини.

Так, за словами начальника Львівського ОУЛМГ Анатолія Дейнеки, загальні обсяги відтворення лісів за 2018 рік склали 2264 га. ʺЗокрема, створено 1145 га лісових культур. Природне поновлення лісів забезпечене на площі 1119 га, що становить 49% від усього обсягу лісовідновленняʺ, - розповів він.

Варто зауважити, що за рахунок коштів обласного бюджету в 2018 році по Львівському ОУЛМГ проведено підготовку ґрунту на площі 26 га; створено 473,2 га лісових культур; проведено доглядів за лісовими культурами на площі 108 га; придбано 83 тис шт. сіянців. Загальна сума витрат склала 2846,8 тис грн.

Як розповів генеральний директор ОКС ЛГП ʺГалсільлісʺ Володимир Мельник, очолюване ним підприємство минулоріч створило лісові культури і провело догляд на площі 217,6 га на загальну суму 1200 тис грн.

Додамо, що учасники наради, заслухавши питання порядку денного, ухвалили резолюцію, в якій прописали основні завдання лісогосподарської галузі на 2019 рік.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ