Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

На Львівщині відбулись дебати щодо туризму і культури в умовах COVID-19

Сьогодні, 30 вересня, у палаці Потоцьких Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького відбулися дебати на тему: ʺКультура і туризм в умовах COVID 19: нові реаліїʺ. Про це повідомили 1 жовтня Гал-інфо у прес-службі ЛОДА.
Фото Львівська ОДА

Організатор - аналітична група ГО ʺЄвропейський діалогʺ на чолі з керівником Олександром Софієм.

Участь у заході взяли представники влади, зокрема, начальниця управління туризму і курортів Львівської ОДА Наталя Табака, експерти музейної справи, туризму, а також освітяни. Слухачами дискусії також були студенти Львівського торговельно-економічного університету.

ʺНе залежно, чи це історичне місто Жовква, чи напрямок Карпат, туристи завжди обирають відвідання місць, пов’язаних із видатними подіями та особистостями, а також об’єктами історико-архітектурної спадщини. Багато відіграє атмосфера місцевості, а місцеве населення має бути готове до прийому гостей, розуміти цінність і багатство пам'яток, які в них зосередженіʺ, - наголосила Наталя Табака.

Керівниця управління розповіла: ʺМи готуємо нову програму розвитку туризму, курортів і рекреації на період 2021-2023 років у тісній кооперації із департаментом з питань культури, національностей та релігій, а також департаментом архітектури та розвитку містобудування з фокусом на культуру і з врахуванням того, що на Львівщині 80% туристичних програм базуються на відвідуванні об’єктів культурної та архітектурної спадщини, на місця, де зазвичай було багато туристів, а зараз маємо завантаженість менше 20%ʺ. 

За її словами, із новим форматом подання інформації музейні установи і культурні об'єкти можуть повернути туристів, бути ʺмагнітамиʺ, власне, в тих містах, де завантаженість менша 20%.

ʺНаше завдання – створювати цікаві культурні і туристичні продукти, коли б туристи хотіли повертатися до тих місць, де вже бували, - резюмувала Наталя Табака.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ