Слухай онлайн
Культура

На Львівщині відреставрують Підгорецький замок

На Львівщині відреставрують Підгорецький замок. Про це повідомило видання Форпост.

Благодійний фонд «Софос» на платформі Na Starte збирає кошти на відновлення Підгорецького замку. Проект вже зібрав 237 467 грн із заявлених 215 тис. Зібрані кошти підуть на закупівлю матеріалу, оплату робіт з виготовлення необхідних балясин і парапетів та їх установки.

На даний момент, фонд вже підписав договори про співпрацю з Львівською галереєю мистецтв ім. Б.Г. Возницького та Львівською обласною адміністрацією. Також було узгоджено проект на проведення робіт та отримано кошторис.

Додамо, що палац збудований у 1635-1640 рр. коронованим гетьманом Польщі Станіславом Конецпольським під керівництвом архітектора з Венеції Андреа дель Аква за проектом по типу «Palazzo in Fortezzo» («палац у фортеці»). У часи II Світової війни та після неї палац піддавався руйнації: був розграбований та пережив пожежу.

Ініціатором та виконавцем реставрації є Благодійний фонд «Софос» створений з метою відродження і відновлення культурної спадщини України.

«Софос» — це команда волонтерів, які більше 10 років влаштовують та приймають участь у волонтерських акціях з допомоги культурним пам’яткам України. До 2017 року команда діяла спільно з культурною асоціацією «Новий Акрополь».

Форпост

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...