Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Здоров'я

Львівщиною курсуватиме спеціалізований автобус для донацій крові

На Львівщині презентували роботу першого і найбільшого в Україні мобільний пункт забору крові – спеціалізованого 14-метрового автобусу для донацій крові.
Фото: ЛОР
Фото: ЛОР
Фото: ЛОР
Фото: ЛОР
1/2

Як повідомляє Львівська облрада, Львівщині його передали благодійники зі Швеції.

Як зауважив директор Львівського обласного центру служби крові Ярослав Дяків, в області потреба в крові є постійною, тому завдяки автобусу можна буде більше заготовляти крові, зокрема виїжджаючи в громади області.

«Передбачаємо, що використання цього мобільного пункту збору крові збільшить загальний об’єм донацій крові приблизно на 20%. Автобус працюватиме на постійній основі, плануємо по 5-6 виїздів на місяць у райони області», — зауважив Ярослав Дяків.

На переконання директора благодійного фонду «Із янголом на плечі» Юрія Федечка, завдяки появі цього мобільного пункту забору крові культура донорства на Львівщині й в Україні стане вищою.

«Кровоавтобус буде курсувати Львівщиною, можливо, і сусідніми областями, щоб збільшити кількість донорів, кров яких необхідна, зокрема нашим пораненим бійцям.

У цьому спеціальному автомобілі одночасно можуть здавати кров чотири людини. Наразі за один виїзд автобус зможе прийняти 60 донорів», — повідомив Юрій Федечко.

У межах презентації кровоавтобуса тривав забір крові для ЗСУ та поточних потреб у Львівській області.

Фото: ЛОР
Фото: ЛОР
Фото: ЛОР
Фото: ЛОР
1/2

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ