Слухай онлайн
Політика

На Львівщині виявили 118 фактів адмінпорушень виборчого законодавства

Поліцейські стежать за дотриманням виборчого законодавства у період агітації на Львівщині. Про це повідомили 9 жовтня Гал-інфо у відділі комунікації поліції Львівської області.

Правоохоронці закликають усіх учасників виборчого процесу у період передвиборчої агітації, голосування та підрахунку голосів суворо дотримуватись вимог виборчого законодавства, а громадян – повідомляти про виявлені порушення на оперативну лінію 102. На усі повідомлення поліцейські реагують негайно.

Загалом, від 25 вересня до 8 жовтня, співробітники поліції Львівщини спільно з працівниками Громадянської мережі "ОПОРА" та мешканцями виявили та перевірили 221 повідомлення, пов’язане з порушенням виборчого законодавства.

За кожним з них проводилась перевірка - за одним з фактів відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Ще за 118 фактами поліцейські склали протоколи про адміністративні правопорушення, зокрема:

- згідно ст.212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення (реклама без тиражу виконавця та замовника) – 84 протоколи;

- згідно ст.212-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення (розміщення реклами в заборонених місцях) – 19 протоколів;

- згідно ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (розміщення реклами з порушенням благоустрою) – 11 протоколів;

- згідно ст.173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство) – 4 протоколи.

Найбільше повідомлень про порушення передвиборчої агітації, що надходять до поліції стосуються розміщення друкованої продукції на банерах, білбордах та сітілайтах без вхідних даних про відповідальну за друк особу та тираж, на другому місці за кількістю повідомлень – розміщення агітаційних матеріалів в заборонених місцях і на третьому - про порушення благоустрою під час їх розміщення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ