Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині завершили навчання поліцейські офіцери громад трьох областей

Вчора, 21 грудня, поліцейські офіцери громад, які пройшли спеціальний підготовчий курс на базі Львівського державного університету внутрішніх справ, отримали сертифікати.

Випускників - поліцейських з Хмельницької, Рівненської та Волинської областей - із завершенням навчання привітали заступник начальника Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Андрій Аносов, т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитро Міхалець, ректор Львівського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Роман Благута, керівники поліції  Хмельницької, Рівненської, Волинської областей.

«У сільській місцевості та у невеликих містах поліцейський офіцер громади буде обслуговувати виключно територію громади – він знатиме усіх мешканців, їхні проблеми та надаватиме якісні поліцейські послуги. Поетапно цей проєкт буде поширений на всі області України. Я вітаю всіх сьогоднішніх випускників з успішним завершенням теоретичної частини навчання. Згодом ви закріпите отримання знання під час практичного стажування. Ваше завдання – стати частиною громади, захисниками людей та їх радниками – тими, кому в разі небезпеки телефонують у першу чергу. Суспільство дуже розраховує на вас», - зазначив Андрій Аносов.

Нові поліцейські офіцери громад пройшли спеціальний підготовчий курс, розроблений українськими та міжнародними експертами з правоохоронної діяльності. Зокрема, тактичну підготовку з елементами моделювання ситуацій, методи контраварійного кермування, розвиток навичок проактивної діяльності, сучасні інструменти та методи взаємодії поліції та громади.

Мета проєкту – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не лише працюватиме на території цієї громади, але й житиме там.  

«Поліцейський офіцер громади буде забезпечений усім необхідним для роботи – у нього буде службовий автомобіль, логістичний пристрій та інше. Основне їхнє завдання – безпека громади – забезпечення правопорядку, реагування на заяви та співпраця з громадою. Ми очікуємо, що завдяки їхній роботі буде знижуватися рівень злочинності, а люди отримуватимуть якісні поліцейські послуги», - підкреслив заступник начальника Департаменту превентивної діяльності.

Оскільки поліцейський офіцер стане повноправним представником своєї громади (яка візьме на себе частину фінансової підтримки його роботи), то й звітуватиме він не лише перед керівництвом, але й перед громадою.

«Львівщина гостинно зустріла поліцейських з інших областей України, які приїхали сюди на навчання. Я вітаю усіх, хто успішно їх завершив, отримав сертифікат і бажаю їм у своїх об’єднаних територіальних громадах працювати для громад, для людей та досягати поставлених цілей. Невдовзі цей проєкт запрацює також на Львівщині – ми впроваджуватимемо його в об’єднаних територіальних громадах. Дуже сподіваюсь, що проєкт підтримають мешканці та він буде успішним», - зазначив Дмитро Міхалець.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");