Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Війна з Росією

На Львівщину через воєнні дії евакуювали ще 13 дітей-сиріт і дітей

Фото: Львівська ОВА
Фото: Львівська ОВА
Фото: Львівська ОВА
Фото: Львівська ОВА
1/2
На Львівщину через воєнні дії евакуювали ще 13 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Як розповів начальник Служби у справах дітей Львівської ОВА Володимир Лис, евакуйовані діти із Запорізької області, дошкільного віку: від 5 до 16 років. Їх поселили у закладах для дітей Львівщини.

На вокзалі допомогли зустріти дітей представники волонтерської спільноти «Медико-психологічна допомога». Нагадаємо, її створили на початку повномасштабного вторгнення з ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького. Волонтери дали кожній дитині подарунок від чеської гуманітарної організації «Людина в біді».

 «Ми дякуємо партнерам з БО «БФ «Нові Горизонти для дітей Україна»  за постійну допомогу в зустрічі та переміщенні дітей. Для нас дуже важливо вберегти психіку кожної дитини, щоб вона почувала себе безпечно, не чула вибухів та частих сигналів тривоги»,  – зазначив  Володимир Лис.

Станом на сьогодні у 17 закладах Львівської області перебуває 298 дітей (внутрішньо переміщені в складі організованих груп закладів).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ