Слухай онлайн
Здоров'я

На Львівський обласний центр служби крові планують виділити 1,5 млн грн

З обласного бюджету планують виділити 1 млн 500 тис. грн на закупівлю витратних матеріалів для безперебійного функціонування комунального закладу обласної ради Львівський обласний центр служби крові Таке рішення прийняли депутати під час засідання комісії з питань охорони здоров’я та материнства.
фото - пресслужба ЛОР

Про це інформує пресслужба ЛОР.

Ці кошти необхідні для погашення кредиторської заборгованості, що виникла внаслідок закупівлі витратних матеріалів для виготовлення тромбоконцентрату.

Постачання контейнерів для забору донорської крові, одноразових сетів для виготовлення тромбоконцентрату та заготівлі донорської плазми, а також одноразові сети для вірусінактивації донорської плазми проводиться централізовано з МОЗ України через процедури централізованих закупівель.

«У 2021 році МОЗ не проводило закупівель. Найбільше нам необхідні мішки для зберігання крові, щоб не довелося зменшувати об’єми збору матеріалу від донорів. Відсутність витратних матеріалів призведе до повної зупинки забору донорської крові та виготовлення важливих для людського здоров’я компонентів з неї. Ми цього року власними ресурсами намагаємося забезпечити роботу. Частково допомагають благодійники. Така ситуація у всіх областях», - пояснив директор Львівського обласного центру служби крові Ярослав Дяків.

«Члени комісії з питань охорони здоров’я підтримали пропозицію виділення необхідної для «Львівський обласний центр служби крові» суми з обласного бюджету. Ми   скерували пропозиції на розгляд постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та попросили колег визначити необхідну суму», - зазначила голова комісії з питань охорони здоров’я та материнства Анна Ярмола

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ