Слухай онлайн
Cуспільство

На Перемишлянщині газифікували відразу три села

16 жовтня у селі Брюховичі завершили роботи на підвідному газопроводі до сіл Костенів, Білка, Брюховичі. Участь у заході взяв заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

«Коли ми відкривали тут першу медамбулаторію в області, голова обласної адміністрації тоді сказав, що до опалювального сезону ми проведемо газ. І ми сьогодні тут зібралися, щоб відзначити цю подію - відразу в трьох селах маємо газ. Це важливо для громади, бо газифікація - це частина інфраструктури, яка притягує до нас інвесторів. А це - нові робочі місця з високими зарплатами, це податки, а відтак - сильні громади і добробут людей. Нам найголовніше зараз дати людям реальні ресурси», - наголосив заступник голови Львівської ОДА.

Кошти для газифікації надійшли з обласного і місцевого бюджетів у межах Програми газифікації населених пунктів Львівської області на 2019-2020 роки.

Загальна кошторисна вартість проєкту 5 млн 102 тисячі гривень. Проте проклали поліетиленовий газопровід, довжиною понад 7,4 км з сусіднього села Іванівки за 5 млн 5 тис гривень.

Відтак, майже 100 тисяч вдалося зекономити.

Зазначимо, що загалом цьогоріч з обласного бюджету на фінансування Програми газифікації населених пунктів Львівської області на 2019-2020 виділено 12 мільйонів гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ