Слухай онлайн
Економіка

На Програму капітального будівництва Львівська облрада скерувала ще понад 8 млн грн

Львівська обласна рада сьогодні, 10 вересня, скерувала на Програму капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального господарства – додаткові 8,4 млн грн, а також перерозподілила між проектами 14,5 млн грн. Про це інформує прес-служба Львівської облради.

Так, вивільнені кошти – 14,5 млн грн, а також додатково виділені – 8,4 млн грн спрямовано на реалізацію 47 проектів, серед яких 33 будуть пусковими у 2019 році.

Також збільшено відсоток будівельної готовності зокрема таких об’єктів: «Будівництво ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Суховоля Городоцького району Львівської області (коригування)» – дофінансування 1,1 млн грн та «Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у с. Либохора Турківського району Львівської області – дофінансування 3,4 млн грн. Крім того, планується відкрити дитячий садочок у м. Новий Калинів, який забезпечить дошкільною освітою 140 дітей.

Варто зауважити, що загальна сума на Програму капітального будівництва в 2019 році з додаванням 8,4 млн грн буде становити 184,8 млн грн із бюджету розвитку обласної скарбнички.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");