Нещасний випадок з машиністом електровоза ВП «Шахта» Великомостівська» Віктором М. стався у третю зміну, близько 00.35 хвилин, 18 січня, повідомили у львівському теруправлінні Держгірпромнагляду.
Біля 00. 25 хвилин одна з вагонеток, які перевозив машиніст електровоза, зійшла з рейок. Під час встановлення її на місце, 37-річному гірникові затиснуло голову між вагонетками.
Потерпілий самостійно виїхав з шахти на-гора і звернувся за допомогою в поверхневий медпункт. Після надання першої медичної допомоги його скерували на консультацію в Червоноградську центральну міську лікарню. На даний момент Віктор М. госпіталізований і перебуває у нейрохірургічному відділенні із діагнозом закрита черепно-мозкова травма.
Загальний стаж травмованого шахтаря - 10 років 8 місяців, за професією працює 7 років, 11 місяців.
Ймовірні причини нещасного випадку: невиконання вимог інструкції з охорони праці, порушення технологічного процесу з встановлення на рейки вагонеток.
![](/im/printer.png)