Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

На Сході – застій у випадку України та регрес, коли йдеться про Росію

Лідер партії «Польща – найважливіша» Павел Коваль зазначив, що сьогодні не можна реалізувати східну політику так, як це було тоді, коли Польща мала добрих партнерів: сильного президента Грузії Міхеїла Саакашвілі чи український уряд, який прагнув до ЄС. Сьогодні на Сході, – застій у випадку України та регрес, коли мова про Росію – підкреслив Павел Коваль. Про це пише Польське радіо.

Павел Коваль

- Усе це призводить до того, що уряд або різні експерти можуть казати: ну, що ж, ми не можемо нічого зробити. Тоді я нагадую, що навіть, якби ще гірші політики правили на Сході, то ми від цього не просуваємося на Захід. А це значить, що маємо обов’язок реалізувати політику також у тяжких умовах, - наголосив політик.

Надію на зміну ситуації у східних країнах Павел Коваль вбачає у освіті молоді з України, Білорусі та Росії, які стануть партнерами у майбутній співпраці: "Слід виділити великі фонди з Європейського союзу на стипендійні програми. Треба відкрити Університет Східного Партнерства, який в одному місці навчатиме представників еліт східних країн і країн ЄС. Він повинен працювати у Польщі. ЄС вже сьогодні має інвестувати у те покоління, яке через декілька років матиме впливи на Сході – зазначив лідер партії «Польща – найважливіша».

polradio.pl

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ