Слухай онлайн
Cуспільство

На Сколівщині початок навчання відзначили відкриттям школи

Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
1/5
Сьогодні понад три сотні дітей у селі Верхнє Синьовидне розпочали навчання у новій школі, яку урочисто відкрили після реконструкції. Про це повідомили 1 вересня Гал-інфо у прес-службі ЛОДА.

Відновлення школи розпочали у 2016 році, а цього року об’єкт потрапив до програми Велике будівництво.

Участь в урочистому відкритті навчального закладу взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький.

ʺЗнаю, як довго ви чекали цього дня, коли ваші діти зможуть зайти у просторе, світле приміщення і нарешті з гордістю сказати: ʺЦе – наша школаʺ. Знаю, як важко доводилося і учням, і вчителям в тих умовах, що були. Без спортзалу, їдальні, в тісних кабінетах. Та попри це школа завжди показувала гарні результати, учні займали призові місця на олімпіадах, конкурсах. Реконструкція школи з добудовою – це дороговартісний проект. Без підтримки держави ми б не впоралися. Цього року завдяки програмі ʺВелике будівництвоʺ заклали достатню суму коштів, щоб завершити роботи. Але ми б нічого не могли не зробити без ініціативи місцевої громади. Дякую всім, хто доклався до реконструкції школи. Хто дбає про розвиток цього мальовничого гірського селаʺ, - наголосив очільник області.

Упродовж всього часу реконструкції школу вивели із аварійного стану, здійснили будівництво 2-поверхової будівлі нового корпусу школи, теплогенераторної, господарської будівлі для зберігання шкільного автобусу, утеплили фасад діючого та нового корпусів, улаштували покрівлі старого та нового корпусів, підвели внутрішні та зовнішні інженерні мережі.

Окрім того, завершили фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи, закупили  обладнання, встановили огорожу та пожежні резервуари. Провели роботи із  благоустрою території та монтаж кухонного обладнання.

Загальна кошторисна вартість робіт згідно проектно-кошторисної документації складає - 34381,189 тис. грн. Із державного бюджету від початку року на школу скерували більше 17 млн грн.

На  сьогодні  у школі навчається  353 учнів та 13 дошкільнят.  У наступні п’ять років кількість учнів становитиме 420.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ