Слухай онлайн
Cуспільство

На території України проходять цільові профілактичні заходи "Мігрант"

Основною метою операції є, в першу чергу, запобігання і протидія нелегальній міграції, а також перевірка додержання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування на території України, - інформує прес-служба АДПСУ.

Цільові профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою "Мігрант", до яких залучені ДПСУ, ДМС, НП та СБУ, на виконання доручення МВС, розпочались 1 березня. Заходи з виявлення порушників українського законодавства у цій сфері будуть тривати до 31 травня. 

Основною метою операції є, в першу чергу, запобігання і протидія нелегальній міграції, а також перевірка додержання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування на території України.

Активна фаза міжвідомчої операції "Мігрант" цього року ще тільки розпочалася, а вже є значні результати роботи правоохоронців. Так, лише впродовж цього періоду прикордонники спільно з Національною поліцією та іншими правоохоронними й взаємодіючими органами прийняли понад 400 рішень про відмову у в'їзді в Україну, виявили 55 осіб, яким заборонено в'їзд в Україну. Крім того, за порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України притягнуто до відповідальності більше 360 іноземців. На них за статтею 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення накладено штрафів на суму понад 1 млн гривень. Наразі заходи продовжуються.

Варто зазначити, що така операція проводиться в Україні вже не вперше і з роками вона підтвердила свою ефективність. Так, 2018-го, правоохоронцям вдалося суттєво зменшити рівень нелегальної міграції в Україні шляхом викриття значної кількості іноземців, які перебувають на території України з порушенням законодавства, а також осіб, які організовують і сприяють їх незаконному переміщенню як територією України, так і через державний кордон України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");